אוטו אוכל – צו 8 פרק 2 לצפייה ישירה, אוטו אוכל – צו 8 פרק 2 לצפייה ישירה, אוטו אוכל – צו 8 פרק 2 להורדה, אוטו אוכל – צו 8 פרק 2 שידור חי, אוטו אוכל – צו 8 פרק 2 שידור ישיר, אוטו אוכל – צו 8 עונה 1 פרק 2 לצפייה ישירה או להורדה, אוטו אוכל – צו 8 עונה 1 פרק 2 שידור חי ישיר, אוטו אוכל – צו 8 עם אסף גרניט ורותי רוסו פרק 2 לצפייה ישירה או להורדה – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: תוכנית חדשה במיוחד למצב.

שבה השפים אסף גרניט ורותי רוסו יצאו בכל פרק לפגוש מפונים, מתנדבים וחיילים ויבשלו להם ארוחה בשטח. השפים אסף גרניט ורותי רוסו יוצאים לפגוש את האנשים שחייהם השתנו בעקבות השבת השחורה ואת המתנדבים בשטח, כדי לחזק, להקשיב ולבשל מכל הלב. ובפרק הזה: אסף ורותי הגיעו לקיבוץ שפיים כדי לפגוש את הצעירים של כפר עזה שפונו לשם | אוטו אוכל צו 8, לצפייה ישירה. יוצאים לצילומים: “אוטו אוכל – צו 8” היא תוכנית חדשה ברשת 13 בהשתתפות השפים אסף גרניט ורותי רוסו.

Direct Watch

אוטו אוכל – צו 8 2023 פרק 2 לצפייה ישירה

במסגרת התוכנית, יצאו השניים לפגוש מפונים, מתנדבים וחיילים ויבשלו להם ארוחה בשטח. בכל פרק יצאו השפים ליעד אחר בישראל לפגוש משפחה של מפונים מהעוטף, מתנדבים או חיילים במטרה לשמוע את הסיפורים מהשטח, ולבשל להם ארוחה. בדרך הם יפגשו את החקלאים מהם יאספו את חומרי הגלם, את הבשלנים שתורמים ואת הישראלים הטובים שנותנים לכולנו הרבה תקווה בתקופה הזאת.במדינת ישראל, מוסד המילואים הפך לנכס צאן ברזל, אמנם הוא פחות נוכח בשיח הציבורי והיקפי המשרתים בו הצטמצמו במהלך השנים, אבל עדיין החודש הזה בשנה שבה מעמיסים תיק על הכתף ועוברים לתזונה מבוססת קפה שחור וערגליות הוא חלק מההווי הישראלי.

Direct Watchs

אבל מה קורה כאשר אלו לא האזרחים שנקראים בחזרה לגיל 18, אלא כלי הרכב שלהם שמתבקשים להירתם (תרתי משמע) למאמץ המלחמתי? הכירו את אגד הלאו”ם בחיל הלוגיסטיקה שבראשו עומד סא”ל הראל אשרם. אגד הלאו”ם (מרכז לגיוס אמצעים וריתוק משקי) שהוקם ב-2006 במסגרת הארגון מחדש של אט”ל וריכז לתוכו את יחידות הרכב המגויס שהיו פזורות עד אז בצה”ל, אחראי לגיוס כלל האמצעים האזרחיים הנדרשים לתפקוד הצבא ופועל תחת חוק רישום ציוד וגיוסו.

אוטו אוכל – צו 8 פרק 2

אם צריך לפשט את הרעיון מאחורי האגד, אז אפשר לומר שבדומה מאוד לאותו מערך מילואים שנועד לתגבר את היחידות השונות בצבא בזמן חירום, גם אגד הלאו”ם אחראי לעיבוי היכולות הלוגיסטיות בצבא במצבים בהם הם נדרשים. אלו אגב, הרבה יותר תכופים ממה שנדמה לכם, כך למשל בשלושת החודשים האחרונים גויסו כלים להשתתף בפעילות מבצעית ובה החליפו כלים “סדירים” שנדרשו לצאת לסבבי תחזוקה או עבודות שגרתיות. סא”ל אשרם לא מפרט במה מדובר, אולם אפשר להניח שהמאמצים סביב הפרצות בגדר ההפרדה היו חלק לא מבוטל מהן.

Direct Watch

ולא מדובר רק במשאיות או כלים הנדסיים, אלא כוללים גם סירות, מטוסים, אמבולנסים, טנדרים, מנופים, מלגזות ולמעשה לפני כחודשיים “גויסו” אפילו אופנועים לשירות המשטרה הצבאית, “אם צריך, נגייס גם קורקינט חשמלי” אומר סא”ל אשרם.

Share via
Copy link