בעלת החלומות עונה 2 פרק 42 לצפייה ישירה, בעלת החלומות עונה 2 פרק 42 לצפייה, בעלת החלומות 2023 פרק 42, בעלת החלומות עונה 2 פרק 42, בעלת החלומות עונה 2

הוא מספר לה חלום שחלם והדברים שהיא אומרת לו גורמים לו להאמין שהיא היחידה שיכולה לעזור לו לפתור את הטרגדיה המשפחתית שלו ואם הוא יידעלו ייפסקמות הפרטית שלו והיא בכלל לא ידעה שיש לה יכולת כזאת. אבל הקשר ביניהם מסתבך כי לכל הסובבים יש אינטרס להיכנס ביניהם.

בעלת החלומות 2023 פרק 42 לצפייה ישירה

לנור יש בן זוג (אימרי ביטון) שלא אוהב את הקירבה שלהם, ויש לה אבא מאמץ (חנן סביון) שמנצל את היכולת שלה, ומהצד השני, אחותו של יהודה, שני ורבורג ואמא שלו לא מוכנות שסודות מן העבר יסכנו את העתיד שלהם. על הפרק מונחת גם ירושת ענק כאשר מאיר רומנו , אביו החורג של יהודה ובעל חברת מלונות היואת מפעל חייו.

העיסוק בחלומות מציף מחדש מלחמת אחים שקרעה את המשפחה לפני שנים ומאיימת לפרק את האימפריה המשפחתית שוב והפעם לתמיד,

Direct Watch

והמזימות והתככים מאיימים על חיי הזוג ומאלצים אותם לבחור בין המשפחות שמהן הם מגיעים לבין האהבה. משתתפים נוספים: עומר חזן, עומר נודלמן, משה אשכנזי, ליאנה עיון, בר ברימר, רוני קליין מרון, מור סרוסי, שושה גורן ועוד.

מאיר מגלה שנור היא שליחה של אבי ומגרש אותה, שני עושה מהלך מלוכלך שמזכה אותה בהערכתו של מאיר אבל הקרבה שלו לגל משבשבת לשני את התכניות. בדרך הביתה לסיני,

join-us-in-telegram-healing-studio | Tejas Shah's Healing Studio

מחכה לנור הפתעה שהיא לא ציפתה לה. נור לא פותרת למאיר את החלום ובורחת, יהודה יוצא נחוש להחזיר אותה ולהביא למאיר את הפתרון לחלום. גל ואביבה מתמקמות בסיני וגל מסתבכת בצרות שכמעט מביאות למותה, אבל ההצלה מגיעה ממקום לא צפוי.

בעלת החלומות עונה 2 פרק 42

סיפורה של נור , צעיר ועשיר מאד, משנה את חייהם לעד. הוא מספר לה חלום שחלם והדברים שהיא אומרת לו גורמים לו להאמין שהיא היחידה שיכולה לעזור לו לפתור את הטרגדיה המשפחתית שלו ואם הוא ידע מה קרה שם, אולי הסיוטים שלו יפסקו. בין השניים מתחיל קשר כאשר ל הקשר.

Direct Watch

ובמרכז העלילה עומדת גם ירושה משפחתית וחלום נוסף של אב המשפחה שמסכן הכל. העיסוק בחלומותעה את המשפחה לפני שנים ומאיימת לפרק את האימפריה המשפחתית שוב והפעם לתמיד, והמזימות והתככים מאיימים על חיי הזוג ומאלצישפחות שמהן הם מגיעים לבין האהבה.

Share via
Copy link