גיבורים עונה 1 פרק 2 לצפייה ישירה או להורדה, גיבורים עונה 1 פרק 2 שידור חי ישיר, גיבורים עם נסלי ברדה פרק 2 לצפייה ישירה או להורדה, גיבורים עם נסלי ברדה עונה 1 פרק 2 לצפייה הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: תכנית חדשה עם נסלי ברדה על הגיבורים שנולדו מתוך האסון בשבעה באוקטובר. הסיפור הלא נתפס של מנחם ואחיו שהגיעו לתופת בבארי ותוך כדי יריות הצליחו להציל קרוב ל – 100 אנשים.

מנחם פוגש אותם לראשונה. התוכנית עוקבת אחר ארבעה כוחות ההצלה והביטחון שמטרת עבודתם היא להציל חיים של אחרים. התוכנית מתעדת את גיבורי הסדרה כמעט במשך חודשים במהלך עבודתם ובמהלך חייהם הפרטיים, ומתארת את המחיר האישי שהם נאלצים לשלם בשל בחירתם במקצועות אינטנסיביים שלהם. זו רשימה מרתקת, כי הבחירות משקפות את השינויים הדרמטיים שעברה התרבות הפופולרית במשך השנים. בני דורות שונים בחרו גיבורים שונים, וכך יש ברשימה ספרים מהמאה ה־19 לצד סדרות טלוויזיה מראשית המאה הנוכחית.

גיבורים 2023 פרק 2 לצפייה ישירה

יש דמויות מעולמות רחוקים וזרים, אפילו מכוכבים אחרים, ויש את אלה שאהבנו דווקא כי הן היו ממש מהשכונה שלנו, או משכונה כמו שלנו. לפעמים הפתח לבריחה מהמציאות נמצא ממש מעבר לפינה. ועם כל זה, יש הרבה מן המשותף לכל הגיבורים: הם היו החברים הכי טובים כשהרגשנו בודדים, הם לימדו אותנו משהו על מנהיגות לפני שהכרנו את המילה, הם הניחו בנפשנו יסודות ערכיים וצבעו את הילדות שלנו בצבעים של הרפתקה, תקווה וחלומות. מהבחינה הזאת, אולי אין באמת הבדל גדול בין סטיב אוסטין לאן שרלי.

Direct Watchs

לכן זאת בעיקר רשימה משמחת. היא משמחת כי היא מוכיחה שוב כמה ספרים, סרטים, סדרות ושירים ממלאים את הלב ואת הראש, ואיך תרבות מעצבת את נפשנו. היא מזכירה דמויות שמעלות חיוך. היא מגלה כמה כוחות אפשר לשאוב מיצירות טובות, ואיך הן מלוות אותנו שנים. והיא מוכיחה שאסקפיזם יכול לשנות חיים. בריחה נעימה.

גיבורים פרק 2 לצפייה

כלומר, דיוויד קופרפילד וירון זהבי הם על הכיפאק, אבל איתם לא תלך לגנוב דבש מדבורים. פו יודע שהוא לעולם לא יכתוב את הסיפור של עצמו, וכשהוא קורא את מה שכריסטופר רובין כתב הוא תמיד שואל “באמת? ככה הייתי?”. הוא לא חכם גדול, אבל גם לא פחדן, והוא תמיד עוזר לחברים שלו. לפעמים אני רוצה להיות כמוהו, לזקק ככה את החיים; לפעמים אני מצליח לכמה רגעים. כפית של דבש ונמנום קצר לא פותרים הכל, אבל זאת התחלה טובה.

דון קורליאונה מ”הסנדק” היה דמות קולנועית שהערצתי הערצה עיוורת. הסגנון כולו, סגנון הדיבור, החוכמה, המשפחתיות… זה מאוד וואו. איך הוא הגיש הצעה שאי אפשר לסרב לה, או שהחתימה שלך על המסמך או שהמוח שלך על המסמך. והיו לו עקרונות: לא מדברים על עסקים בארוחה, עוזר לחלשים, עניינים של כבוד. הוא לא הגוד גאי, אבל לא היה אפשר שלא להעריץ אותו.

צפייה ישירה לכל הפרקים

Share via
Copy link