הכוכב הבא לאירוויזיון 2024 פרק 1 לצפייה ישירה, הכוכב הבא לאירוויזיון 2024 פרק 1 להורדה, הכוכב הבא לאירוויזיון 2024 פרק 1 שידור חי, הכוכב הבא לאירוויזיון 2024 פרק 1 שידור ישיר, הכוכב הבא לאירוויזיון עונה 10 פרק 1 לצפייה ישירה, היא תוכנית מציאות ישראלית, אשר היוותה המשך לקדם-אירוויזיון מהעונה השנייה ועד השביעית. שידור התוכנית החל בערוץ 2 ב-2 בספטמבר 2013 במסגרת שידורי קשת, ומנובמבר 2017 היא משודרת בערוץ קשת 12.

הכוכב הבא לאירוויזיון 2024 עונה 10 פרק 1

התוכנית מהווה מעין המשך לתוכנית “כוכב נולד”, כארוץ M6 הצרפתי, לערוץ ITV בבריטניה ולערוצים במדינות נוספות כגון: רוסיה, איטליה, גרמניה, הונגריה, טורקיה, ברזיל, פורטוגל, סין, אינדונזיה, יוון, ארגנטינה והודו. בנובמבר 2015, לפני תחילת שידור העונה השלישית, הוחלט כי שמה של התוכנית ישונה רשמית ל”הכוכב הבא לאירוויזיון”, לאחר שטקוס. לאחר מכן נקבע כי זוכה העונה יהיו נציג ישראל באירוויזיון בשנות הזכייה שלו, והם נדב גדג’, חובי סטאר, אימרי זיו, נטע ברזילי (שלאחר מכן זכתה באירוויזיון 2018)

Direct Watch

אשונה בכאן 11, אולם ב-2021 הוחלט בתאגיד כי יתקיים מכרז שבו תיבחר תוכנית מגוף שידור אחר לבחירת הנציג לאירוויזיון – כאשר “הכוכב הבא” הגישה מועמדות – אולם התוכנית “אקס פקטור ישראל” מרשת 13 שהתמודדה מולה ם פרס של מיליון שקלים חדשים.

הכוכב הבא לאירוויזיון 2024 פרק 1

העונה העשירית של ‘הכוכב הבא’ לקראת אירוויזיון 2024 צפויה לצאהתפתחויות ביטחוניות מיוחדת, מחר לאחר מהדורת החדשות (ככל הנראה בשעה 22.00) ישודר פרק הבכורה במתכונת מיוחדת וללא קהל בשל מצב המלחמה בישראל. הצילומים החלו לפני כחודש בנווה אילן שבירושלים ומי שקבע את 40 האחוזים במקום הקהל זו קבוצת מיקוד שלפני הרצליה. החדשה שונה בשלב זה ל”הכוכב הבא – מהדורה מיוחדת 2023″, יחד עם זאת, בקשת מדגישים כי הזוכה במהדורה זו ייצג את ישראל באירוויזיון.

Direct Watchs

אלפי זמרים הגיעו להיבחן באודישנים לתכנית וביניהם גם זמרים מוכרים בתעשיית המוסיקה הישראלית. בשלב זה אנו יודעים לספר כי בין המתמודדים ניתן למצוא גם את להקת רד בנד, השחקן עידו ברטל, זוכה ‘כוכב נולד 3’ – יהודה סעדו, הזמר אריק סינ מתמודדים מוכשרים שמקווים להחזיר א

Direct Watch

אחרי שבועות של חדשות ללא הפסקה בקשת 12 תכננו לשדר הערב (שלישי) את “הכוכב הבא לאירווה המותאמת למצב ולאפשר לצופים אתנחתא מוזיקלית קצרה ולבחור בנציג הישראלי לאירוויזיון 2024. אעל רקע הביקורת שהושמעה קודם לכן הוחלט לדחות את שידור הראליטי בהנחייתם של אסי עזר ורותם סלע.

Share via
Copy link