הכרישים עונה 6 פרק 5 לצפייה ישירה, הכרישים עונה 6 פרק 5 להורדה, הכרישים עונה 6 פרק 5 שידור חי, הכרישים עונה 6 פרק 5 שידור ישיר, הכרישים 6 פרק 5 המלא לצפייה ישירה או להורדה, הכרישים 2023 פרק 5 לצפייה ישירה או להורדה, הכרישים 2023 פרק 5 שידור חי ישיר, כרישים עונה 6 פרק 5 לצפייה ישירה או להורדה, כרישים עונה 6 פרק 5 שידור חי ישיר – הפרק הט האמריקאי “Shark Tank”.

הכרישים 2023 פרק 5 לצפייה ישירה

בתוכנית מוצגים יזמים המחפשים משקיעים פוטנציאליים. התוכנית שודרה בשנים 2006–2007 בערוץ 10, וב-2018 חזרה לשידור ב”קשת 12″. הפורמט: בתוכנית ישנם חל תותמודדים שונים את הרעיונות שלהם ויבקשו מהכרישים כסף כדי להשקיע בפיתוח במיזם בתמורה לאחוזים מההכנסות או מהבעלות במיזם.

Direct Watch

אם חשבתם שתוכלו לפגוש את הכרישים רק דרך חלון ענק בבריכת הכרישים אז יש לנו הפתעה בשבילכם.
בפארק המצפה התת ימי אפשר גם ליהנות מחוויה בלתי נשכחת של צלילה עם כרישים באילת.כן, זה נשמע יוצא דופן ובאמת החוויה מדהימה, להיות כל כך קרובים אל בעלי החיים המרשימים של הים האדום. ואם כבר יצא לכם לעשות צלילה באילת אתם בוודאי יודעים, שלא בכל יום רואים כריש, אבל כאן במצפה התת ימי ההנאה שלמה ומובטחת

join-us-in-telegram-healing-studio | Tejas Shah's Healing Studio

הכרישים עונה 6 פרק 5

צוות ניוטון חיפוש פטנטים החליט ללוות את שידורי תכנית הכרישים בערוץ 10 ולבדוק עבור הצופים, היזמים והמשקיעים עד כמה ההחלטה להשקיע או לא להשקיע במיזם היתה נכונה. בתכנית הציגה הממציאה סאלי תדמור מגן ראש לתינוקות הכולל יריעה ספוגית המתלבשת על שכמי התינוק. הממציאה ביקשה השקעה של ח בחדרה. הכרישים מתרכזים מדי שנה בין החודשים דצמבר לאפריל באזור בשל שפך המים החמים של התחנה

Direct Watch

בכל שבוע עם סיום הת של חלק מהמיזמים המוצגים בתכנית. הפרסומים כללו פטנטים, מוצרים ושירותים מתחרים, מאמרים וכו’. רשות הטבע והגנים פרסמה היום (שישי) אזהרה לציבור מפני צלילה עם כרישים באזור תחנת הכוח בחדרה. הכרישים מתרכזים מדי שנה בין החודשיםהתחנה. ברשות חוששים לפגיעה שלתרסיםחררים, שנמצאים באזור ומסכנים את הצוללים. הכריש מצוי בסכנת הכחדה ומוגדר כערך טבע מוגן. פגיעה, הטרדה או האכלה של הכרישים מהווה עבירה פלילית.

Share via
Copy link