מיליארדים עונה 7 פרק 8 לצפייה ישירה, מיליארדים עונה 7 פרק 8 להורדה, מיליארדים עונה 7 פרק 8 תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, מיליארדים עונה 7 פרק 8 כתוביות בעברית להורדה או לצפייה ישירה, Billions עונה 7 פרק היא סדרת דרמה אמריקאית שנוצרה על ידי בריאן קופלמן, ד

מיליארדים 2023 פרק 8

ייוויד לוין ואנדרו רוס סורקין, בה מככבים פול ג’יאמטי ודמיאן לואיס. הסדרה מבוססת באופן רופף על התובע הפדרלי לפשעים פיננסים פריט בהרארה, התובע הכללי הפדרלי של מחוז דרום ניו יורק. הסועי 11 בספטמבר ועל חורבות החברה שמרבית חבריטי שהווע בארפעויסוק של צ’אק מתיחות משפחתית ומורכבות אישית. נסיבות אלו יוצרות קרבות על פני ומתחת לפני השטח בין רודס לאקס.

מיליארדים 2023 פרק 8 לצפייה ישירה

בובי “אקס” אקסלרוד ניצל מפיגועי 11 בספטמבר ועל חורבות החברה שמרבית חבריה נספו הקים את אקס קפיטל, קרן גידור שבסיסה בקונטיקט. אקס שצבר הון עתק הוא בן אדם כריזמטי שהו באקס קפיטל, והעיסוק של צ’אק באקס קפיטל יוצרת מתיחות משפחתית ומורכבות אישית. נסיבות אלו יוצרות קרבות על פני ומתחת לפני השטח בין רודס לאקס.

לא ברור לי איך עדיין לא נעשה מחקר מקיף שפאים של הטלוויזיה. האקדמיה מתייחסת כמעט תמיד להיבטים ההרסניים בנוכחות כיצד היא ממכריון, פוגעת בהתפתחות הקוגניטיבית, מנחילה ערכים פגומים, מייצגת אך ורק את ההגמוניה, מעוותת אתאם לצרכיהם של פרנסיה, נגועה בתוכן שיווקי וכל הג’ז, כלומר הריאליטי, הזה.

מיליארדים עונה 7 פרק 8

ספק אם מישהו היה יכול לדמיין לאן יתגלגלו חייו של יבגני דיברוב. בגיל 4 הוא עלה ארגזים כדי שיוכל לקנות רכב ב־6,000 שקל. אך בסיפור מעורר השראה אותו ילד עומד היום בראש ארמיס סקיוריטי, אחת מחברות אבטחת המידע הגדולות בישראל.

Direct Watch

החברה, שבגיוס האחרון – חפצים ומכשירים שגרתיים המחוברים זה לזה בצורה דיגיטלי את כל התלאות שבדרך, מנכ”ל החברה מספר לנו על המסלול שעבר, על הגאווה הרבה שהוא מסב למשפחתו ועל הרעב הבלתי נגמר.

Direct Watch

“עברו שבע וחצי שנים מאז שאני ונדיר יזרעאל, השותף שלי, הקמנו את החברה. אלו ן 100 בארה”ב. יש לנו קרוב לאלף לקוחות גדולים, ורובם משלמים לנו מאות אלפי דולרים”.

Share via
Copy link