משפחת שדה עונה 2 פרק 7 לצפייה ישירה, משפחת שדה עונה 2 פרק 7 להורדה, משפחת שדה עונה 2 פרק 7 שידור חי, משפחת שדה עונה 2 פרק 7 שידור ישיר, משפחת שדה 2023 פרק 7 לצפייה ישירה או להורדה,ר – ן, ילדיה של אילנית מנישואיה הראשונים. בסדרה נחשפים חייהם האישיים של בני המשפחה – החל מההיריון הראשון של אילנית ואלירז, דרך החזרה בתשובה של אלירז, ועד המסע של אלין אל עולם השירה והמשחק.

יש לכל מי שמגיע לריאליטי החדש “משפחת שדה” קייס לא רע בכלל למבט ראשון בעין עקומה. קודם כל זה אייל גולן. אייל גולן, אף על פי שהפליג כבר ללא מעט משפחות אחרות, זה עדיין 75% ממשפחת שדה. ואומנם קבעו שאין עילה להעמיד את גולן לדין בעקבות הסיפור ההוא עם הקטינות

משפחת שדה 2023 פרק 7 לצפייה ישירה

אבל אצלי בכל זאת נשאר טעם חמוץ בפה. ובכלל, השירים שלו לא באים לי טוב. יפה שלי, ועוד כאלה שירי אהבת נצח שנשפכת בגלונים של דבש בלי הפסקה

Direct Watch

ורק שמתברר שאהבת הנצח של הבנאדם נמשכת בערך שנתיים לפני שהוא ממשיך לאהבת הנצח הבאה. אז מודה: זה אולי לא הוגן לפקוד עוון אבא על שאר המשפחה, אבל העין העקומה, מה לעשות, יש לה חוקים משלה. היא עדיין עקומה.

join-us-in-telegram-healing-studio | Tejas Shah's Healing Studio

משפחת שדה עונה 2 פרק 7

ולא נשכח את הצלע הרביעית במשפחת שדה – אלירז. לא ראיתי אותו ב”האח הגדול”. אולי הוא אכן היה שם שובה לבבות. את המופע שלו אני רואה בעיקר בקרקס הפוליטי, ושם, איך נאמר, ללא קשר לעמדותיו, הוא לא הוגה מעמיק שאת משנתו ישתו בצמא עוד שנים רבות קדימה.

Direct Watch

אפשר אפילו להגדיל ולומר: גם אם אלירז לא היה נקרא כלל אל המיקרופונים בפאנלים שונים, לא היה נגרע במאומה עולמו הפוליטי של צופה המחפש מדריך בעולם המבלבל של המציאות הישראלית.

Share via
Copy link