מתוקים פרק 0 לצפייה ישירה, מתוקים פרק 0 להורדה, מתוקים פרק 0 שידור חי, מתוקים פרק 0 שידור ישיר, מתוקים עונה 1 פרק 0 לצפייה ישירה או להורדה מתוקים עונה 1 פרק 0 שידור חי ישיר – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: מתוקים היא סדרת נוער שנוצרה על ידי אסי עזר, נעם נבו ויעלי כץ. לסדרה הופקה עונה אחת, כאשר היא שודרה החל מ-10 באוקטובר 2023 בערוץ זום למנויי HOT. תקציר העלילה: לאחר שהוריהם נהרגו בתאונת דרכים, האחים ערןע מעובד לשכת הרווחה ארז כרמי (אסי עזר). מול הקונדיטוריה, נפתחת קונדיטוריה חדשה בבעלות כוכבת הרשת טולי דבש (נטע אורבך) ואמה שונית דבש (רותם סלע), בניסיון להרוס את העסק של משפחת תמרי.

מתוקים 2023 פרק 0 לצפייה ישירה

כבר מזמן גיליתי שאחד השילובים היותר טובים הוא השילוב של תפוחים וגבינה. עוגות הגבינה היותר טובות אלו עוגות שיש בהן תפו ועוגוהתפוחים היותר מוצלחות הן אלו שיש בהן גבינה. גבינה ותפוחים ללא ספק נועדו זה לזו. העוגה הבאה – טירמיסו תפוחים היא שילוב משובח של השניים. מצד אחד מלית של קרם מסקרפונה עשיר בשמנ.

Direct Watch

מתוקים פרק 0 ישירה

מכירים את השיטה המקוצרת להכנה של בצק עלים? אם בהכנה של בצק עלים צריכים ליצור שכבות של בצק ביניהן מפרידות שכבות של שומן (חמאה) אותן מקפלים שוב ושוב ובכך יוצרים שכבות-שכבות דקיקות של בצק, בגרסה המקוצרת החמאה נמצאת כבר בתוך הבצק עצמו ולא מחוצה לו והיא מוטמעת יחד איתו ע״י קיפולים חוזרים. התוצאות לא זהות

Direct Watch

מתוקים פרק 0 לצפייה

אחד האתגרים הכי גדולים בהכנה של מתוקים חגיגיים מבוססים על קרמים וקצפת הוא הכנה של עוגות חגיגיות ללא מוצרי חלב, פרווה. אני מודה שאני מתקשה בלמצוא תחליפים ראויים לחומרי הגלם הבסיסיים – שמנת וחמאה ומעטים הם התחליפים שאני משתמשת בהם. העוגה הבאה עונה בול על הצורך של עוגה חגיגית, יפה ומרשימה במיוחד, טעימה מאוד, ואהובה.

join-us-in-telegram-healing-studio | Tejas Shah's Healing Studio
Share via
Copy link