פאסוורד פרק 4 לצפייה ישירה, פאסוורד פרק 4 להורדה, פאסוורד פרק 4 שידור חי, פאסוורד פרק 4 שידור ישיר, פאסוורד עונה 1 פרק 4 לצפייה ישירה או להורדה, פאסוורד עונה 1 פרק 4 שידור חי ישיר, פסוורד פרק 4 לצפייה ישיר, פסוורד פרק 4 שידור חי ישיר, PASSWORD פרק 4 לצפייה ישי מאיה ורטהיימר ובהשתתפות קובי מימון.

במסגרתו כל משתתף צריך לעזור לפרטנר שלו לנחש מהי המילה הנכונה .”פאסוורד” הוא שעשועון שהיה צריך להצליח בישראל, ג’ימי פאלון הראה לכולם איך עושים את זה, אבל ברשת 13 לקחו את הפורמט האמריקאי המוצלח והאהוב והפכו אותו לקרינג’פסט מהגיהנום. מאיה ורטהיימר היא המנחה הלא נכונה במקום הלא נכון, אבל אפילו לא בטוח שהיא הבעיה הגדולה כאן

המטבח המנצח VIP עונה 5 פרק 6 לצפייה ישירה

פאסוורד 2023 פרק 4 לצפייה ישירה

מגיל קטן אני מאד אוהב שעשועונים. זה התחיל מצפייה ב”מי רוצה להיות מיליונר?” ו”החוליה החלשה”, והגיע עד צפייה חוזרת ביוטיוב בלקט של סטיב הארווי מגיב לתשובות מטומטמוהייתייקאי במלוא תפארתו. כמו בארה”ב, גם בישראל אהבו שעשועונים לתקופה. היא הסתיימה. שאנשים אוהבים לראות אנשים מפורסמים ואהובים עושים דברים הפך לאסופת סרטונים מוצלחת ביוטיוב. אני יודע שהיא מוצלחת כי צפיתי בכולם.

Direct Watch

צפי גינה מבצעים מתיחות וצפיתי בקווין הארט מקבל סטירה מפאלון בסלאפג’ק. למה אני מספר לכם את זה? כי כל הסרטונים האלה מהנים וזה הדבר האחרון שאפשר להגיד על השעשועון המיובא החדש של רשת 13, “פאסוורד”.

פאסוורד פרק 4 ישירה

ברשת 13 חיפשו שעשועון אמריקאי שטרם או “פאסוורד”, בו נאבקים שני צוותים של שני צמדים המורכבים מאנונימי ומפורסם. במהלך המשחק א סודיהצוות השני צריך לנחש אותה לפי הרמז, שגם הוא מילה אחת. השעשועון בגרסתו האמריקאית המקורית היה מהנה מאוד ובגרסה של פאלון, שהחזיר אותו למסך ב-2022, זה היה מהנה גם כי לא היה פרס, פשוט מפורסמים מגיעים, משחקים משחק מטופש, משתטים קצת כמו איכרים וממשיכים בדרכם.

Direct Watch

וזה העניין בשעשועונים: אם הם מצליחים להיות מהנים, ואחד הגורמים המרכזיים שמייצרים את ההנאה הוא המנחה. המנחה הלאומי של ארה”ב הוא סטיב הארוויר בתור חיקוי צולע מנחה שעשועונים הוא זורח. הוא שנון, הוא חד, הוא מצחיק. ביבדת של מנחי שעשועונים מיתולוגיים, אבל בה אופציות. אולי בגלל זה ברשת 13 הימרו על מאיה ורטהיימר.

יניב פרק 15 לצפייה ישירה

Share via
Copy link